Podejmij decyzję, wszystko zależy
od CIEBIE!

Dynamiczna kariera w branży energetycznej, która łączy innowacyjne rozwiązania.

W Energooszczędni wierzymy, że energią napędzamy świat. Nasza Partner jest liderem w sektorze energetycznym, oferując rozwiązania zrównoważone i efektywne. Zatrudnimy osoby, które będą współtworzyć nasz sukces.

Twoje zadania

 ​Bycie ekspertem

Zgłębisz nasze produkty i rozwiązania energetyczne, aby móc profesjonalnie doradzać klientom.

 ​Budowanie relacji

Nawiążesz trwałe relacje z Naszymi klientami, zarówno biznesowymi, jak i indywidualnymi, zapewniając im nie tylko doskonałe produkty, ale również najlepsze wsparcie.

 ​Rozwijanie biznesu

Będziesz aktywnie poszukiwał nowych możliwości biznesowych, identyfikując potencjalnych klientów i wprowadzając nasze rozwiązania do nowych obszarów rynku.

Czego od Ciebie oczekujemy

Mile widziana znajomość branży energetycznej - przełoży się to na Twój sukces osobisty.

Swobodnej komunikacji interpersonalnej i naturalnej umiejętności budowania relacji.

Motywacji do osiągania celów i elastycznego podejścia do wyzwań.

 ​Gotowości do pracy w zespole i dzielenia się swoją wiedzą.

Co oferujemy

Możliwość dołączenia do zespołu, który wpływa na przyszłość energetyki i wdraża innowacyjne rozwiązania.

Wiedzę i wsparcie, które pomogą Tobie rozwijać umiejętności w zakresie handlu i obsługi klienta.

Rozwiązania energetyczne, które mają na celu wspieranie biznesu Naszych klientów.

Nieograniczone wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych benefitów.

Jesteś gotowy podjąć wyzwanie? Chcesz być częścią zespołu oraz zmienić siebie?
Zrobimy wszystko co zaplanujesz, tylko musisz być gotowy na zmiany.

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres kontakt@energooszczedni.eu z tematem "Doradca Handlowy - Imię Nazwisko".

Czekamy na Ciebie!

Dołącz do nas już dziś i pomóż nam kształtować przyszłość energetyki!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Energooszczędni sp. z o.o.

ul. Skierniewicka 8
96-200 Rawa Mazowiecka

+48 530 640 036

kontakt@energooszczedni.eu